Nauka w Kanadzie

Kanada to kraj bezpieczny i wysoko rozwinięty. W wielu rankingach dotyczących jakości życia Kanada zajmuje czołowe miejsce. Nauka w Kanadzie stoi na wysokim poziomie.

 

Zachęcamy naszych Klientów do podjęcia nauki w tym kraju i doświadczenia kanadyjskiego stylu życia.

Aby ukończyć szkołę średnią z prawem do dalszej nauki na kanadyjskich uczelniach, potrzeba dwóch lat liceum ukończonych w Kanadzie.

 

Nauka w Kanadzie

 

Nauka w Kanadzie – programy

Oferta szkół kanadyjskich jest niezwykle szeroka i pozwala na realizację rozmaitych celów edukacyjnych i kulturowych. Wybraliśmy dla Ciebie przykłady szkół, które najlepiej spełnią Twoje wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Short Experience

W programie można uczestniczyć przez dowolną liczbę miesięcy; istnieje możliwość krótkiego doświadczenia edukacji w Kanadzie, jak i ukończenia tam liceum.

 

Szkoły elitarne

Prestiżowe szkoły o wysokim poziomie kształcenia, których absolwenci dostają się na najlepsze uniwersytety w USA i w Kanadzie

 

Boarding Schools

Szkoły z internatem, w których uczniowie spędzają dużo czasu ze sobą; większość z tych szkół szczyci się także bardzo wysokim poziomem kształcenia.

Program IB

Realizowanie programu matury międzynarodowej IB pozwala na uznawanego na całym świecie certyfikatu i możliwość kontynuacji studiów niemal w każdym kraju świata.

Nabór na rok szkolny 2018/2019!

O nas

Blog

Pobierz broszurę!