Kursy językowe na Malcie

Malta – wakacje z językiem angielskim

Malta to znakomite miejsce na wakacyjny kurs języka angielskiego. Słońce, plaża, morze, sporty wodne, bogata historia i zabytki kultury to bardzo dobre otoczenia, aby w przyjemnej i bezstresowej atmosferze doskonalić znajomość języka angielskiego.

Ciekawe lekcje angielskiego oraz liczne aktywności poza klasą pozwalają na przełamanie bariery mówienia w języku angielskim. Międzynarodowe grupy to nowi znajomi z całego świata.

Malta przez wiele lat była kolonią brytyjską nadal należy do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Język angielski jest 2-gim oficjalnym językiem.

Oferujemy wiele atrakcyjnych programów dla młodzieży na Malcie, organizowanych przez renomowane szkoły językowe akredytowane przez FELTOM (maltańską organizację pilnującą wysokiego standardu kursów języka angielskiego na Macie – maltański odpowiednik np. British Council).

Każdy znajdzie coś dla siebie. Oto przykłady kursów dla młodzieży:

1. Wakacyjny obóz językowy

To niezbyt intensywny (15-20 lekcji tygodniowo) kurs językowy połączony z licznymi aktywnościami (wycieczki, gry i zabawy, sporty wodne, zwiedzanie, karaoke, itp.). Cena obejmuje cały pakiet: kurs językowy, zakwaterowanie z wyżywieniem, transfer z i na lotnisko, wszystkie aktywności objęte programem.

Możliwości jest wiele, możesz wybrać: długość kursu (już od 1 tygodnia), miejsce (wiele miejsc do wyboru), rodzaj zakwaterowania (w szkolnej rezydencji z innymi uczniami z różnych krajów lub u rodziny goszczącej), intensywność nauki (mniej lub więcej lekcji angielskiego), dodatkowe zajęcia (różne sporty wodne, tenis, golf, zajęcia artystyczne, itp.)

Kilka przykładowych pakietów wakacyjnych obozów językowych:

SILEMA, 20 lekcji, aktywności po lekcjach, zakwaterowanie u rodziny goszczącej (pok. 2-osobowy), 2 posiłki dziennie, transfer z i na lotnisko, ubezpieczenie, materiały do nauki, certyfikat końcowy. Cena (bez przelotu): 521 euro za 1 tydzień , 1042 euro za 2 tygodnie

ST JULIAN’S, 20 lekcji, aktywności po lekcjach, zakwaterowanie u rodziny goszczącej (pok. 2-osobowy), 2 posiłki dziennie, transfer z i na lotnisko, materiały do nauki, certyfikat końcowy. Cena (bez przelotu): 649 euro za 1 tydzień, 10204 euro za 2 tygodnie

Przykładowy pakiet kursu wakacyjnego dla młodzieży w wieku 10-16 lat (z zakwaterowaniem w szkolnej rezydencji o standardzie hotelu 4-gwiadkowego z basenem i programem aktywności) można znaleźć TUTAJ.

Pakiet kursu wakacyjnego dla młodzieży w wieku 16-17 lat (z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej i programem aktywności) można znaleźć TUTAJ.

2. Kursy językowe

Można wybrać osobno kurs językowy (ogólny, intensywny, specjalistyczny – np. przygotowanie do egzaminu) oraz preferowany rodzaj zakwaterowania (rodzina goszcząca, szkolna rezydencja) i wyżywienia (bez wyżywienia, tylko śniadania, śniadania i obiadokolacje, pełne wyżywienie).

Aktywności i wycieczki nie są wliczone w cenę – można je wybrać (i opłacić) na miejscu. To oznacza niższą cenę i większą elastyczność na miejscu (samodzielny wybór aktywności i posiłków).

Przykładowe kursy językowe:

ST JULIAN’S, 20 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (pok. 2-os.), bez wyżywienia, podręczniki. Cena: 355 euro za 1 tydzień, 670 euro za 2 tygodnie.

GZIRA, 20 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie w rodzinie goszczącej (pok. 2-os.), 2 posiłki dziennie, podręczniki. Cena: 438,50 euro za 1 tydzień, 845 euro za 2 tygodnie.

PEMBROKE, 20 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie w rodzinie goszczącej (pok. 2-os.), bez wyżywienia, podręczniki. Cena: 555 euro za 1 tydzień, 985 euro za 2 tygodnie.

PEMBROKE, 20 lekcji tygodniowo, zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (pok. 2-os.), bez wyżywienia, podręczniki. Cena: 655 euro za 1 tydzień, 1170 euro za 2 tygodnie.

To tylko przykładowe oferty. Chętnie przygotujemy szczegółowe propozycje specjalnie dla Ciebie – wg Twoich kryteriów: data rozpoczęcia, długość kursu, intensywność, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia, miejsce, świadczenia dodatkowe.

3. Program Parent + Child (wspólny wyjazd dziecka z rodzicem)

Rodzice (lub jedno z rodziców) może pojechać z dzieckiem na Maltę. Mieszkają razem (w hotelu, w szkolnej rezydencji lub u rodziny goszczącej) i dziecko uczestniczy w kursie języka angielskiego w szkole językowej, a potem spędza czas (i nocleg) z rodzicem.

Dziecko uczestniczy w kursie językowym przed południem, potem je lunch razem z innymi uczestnikami kursu, bierze też udział w zajęciach dodatkowych. Popołudniu wraca do rodzica/rodziców.

Rodzic/e także może/mogą uczestniczyć w kursie językowym na swoim poziomie w grupie z dorosłymi – lub wypoczywać podczas gdy dziecko bierze udział w kursie językowym i aktywnościach dodatkowych.

Jest to bardzo dobra oferta dla młodszych dzieci lub dzieci, które wolą być blisko rodzica.

Cena programu zależy od rodzaju zakwaterowania i wybranego kursu.

Chętnie prześlemy szczegółowe oferty kursów. Przy zapytaniu prosimy podać: wiek, rodzaj kursu, długość kursu, termin rozpoczęcia.

Zapraszamy do kontaktu: telefonicznie pod nr 601 762308 (w dni robocze od 9:00 do 17:30), mailowo: biuro@perfect.wroc.pl

Szkoła średnia za granicą. Nabór na nowy rok szkolny (możliwe też wyjazdy jeszcze w tym roku szkolnym)!

O nas

Pobierz broszurę!