Nauka języka koreańskiego w Korei

Jeśli interesujesz się kulturą Korei, językiem koreańskim, jesteś może fanem K-Pop czy K-Beauty – zapraszamy do Korei Południowej. Oferujemy krótsze lub dłuższe programy nauki języka koreańskiego, warsztaty kulturowe i specjalistyczne.

Skorzystaj z możliwości nauki i pobytu w Korei Południowej. Współpracująca z nami szkoła organizuje wysokiej jakości kursy językowe w dwóch najbardziej dynamicznych miastach w Korei Południowej – Seulu oraz Busanie.

Szkoła w swojej ofercie posiada kursy na wszystkich poziomach od podstawowego do zaawansowanego. Dostępne są także specjalne programy dedykowane dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów na uniwersytetach koreańskich.

Programy oferowane przez szkołę to nie sama nauka języka, ale także możliwość doświadczenia kultury koreańskiej.

W ramach takich zajęć uczniowie mogą wybrać jeden ze specjalistycznych bloków. Najpopularniejszymi warsztatami są:

  • Conversation
  • Breaking News Dictation
  • Job Club
  • TOPIK Preparation
  • Korean Etiquette Class
  • Book Club
  • K-Drama Class
  • Korean Kitchen
  • K-Pop Class

*Dla tych, którzy chcą poznać kulturę koreańską 🇰🇷, ale nie myślą o nauce języka koreańskiego dostępne są kursy przygotowawcze do najbardziej popularnego egzaminu z języka angielskiego 🇬🇧 czyli IELTS (International English Language Testing System).

W tej szkole są też studenci koreańscy, którzy uczą się tam języka koreańskiego. Jest więc możliwość nawiązania znajomości z Koreańczykami na kampusie szkoły.

Warto dodać, że nasza partnerska szkoła jest wielokrotnym zdobywcą prestiżowych nagród w dziedzinie edukacji językowej m.in ESL World School oraz STM World Language School Award.

Kampus w Seulu

Tętniącą życiem stolicę Korei można przyrównać do metropolii zbudowanej z mniejszych miasteczek-wiosek. Wysiadając na kolejnych stacjach metra ma się wrażenie, że przenosimy się w całkowicie odmienny wymiar. Każda z dzielnic miasta jest na swój sposób specyficzna. Przykładowo w Gangam najważniejsza jest moda współczesna, w Hongdae będzie to muzyka alternatywna, a w Myeongdong różnorodność ulic handlowych.

W Seulu nie brakuje także bardzo istotnych zabytków związanych z kulturą azjatycką. Znajduje się tu cenne starożytne pałace, a aż 5 obiektów znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

W przerwie między zajęciami można zwiedzać także liczne muzea, galerie sztuki czy centra innowacji.

Niezależnie od tego czy planujesz uczyć się w Seulu tydzień czy kilka miesięcy to miejsce jest na tyle bogate w różnorodne atrakcje, że na pewno nie będziesz się nudził 😀.

Kampus Seoul mieści się zaledwie kilka kroków od stacji metra Gangam, w samym sercu jednej z najbardziej znanych azjatyckich dzielnic mody i rozrywki. W odległości krótkiego spaceru znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, sklepy, bary oraz kluby.

Szkoła posiada 18 klimatyzowanych sal lekcyjnych rozmieszonych na trzech piętrach ANY Tower. Do dyspozycji studentów udostępniony jest także ogród na dachu budynku, gdzie można odpocząć w czasie przerwy między zajęciami.

Kampus w Busanie

Busan to drugie co do wielkości miasto w Korei, położone jest w południowej części półwyspu Koreańskiego. Busan jest dynamicznie rozwijającym się miastem słynącym z malowniczych plaż i bardzo dobrej kuchni – głównie dzięki dostępowi do świeżych owoców morza 🦐🐠🐡🦀.

Busan w porównaniu do Seulu emanuje wakacyjno-wypoczynkową aurą. Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody i pięknych krajobrazów. Kierując swój wzrok na południe można cieszyć się widokiem plaż i oceanu, 🏖 🌊 zwracając się ku północy krajobrazem klifów i gór 🏞.

W okolicy można zwiedzać także liczne parki narodowe i starożytne świątynie.

Busan będzie idealnym wyborem, dla osób które pragną połączyć naukę z aktywnym życiem w mieście i rekreacyjnym korzystaniem z uroków przyrody.

Kampus Busan ulokowany jest na 6. piętrze nowoczesnego wieżowca DS Tower. Budynek znajduję się w dzielnicy studenckiej – Seomyeon, tętniącej życiem w dzień i w nocy. O kilka kroków od szkoły oddalona jest popularna ulica – Jeonpo Cafe Street. Kampus jest także bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta. Bez problemu dostaniemy się do najciekawszych atrakcji Busanu m.in. plaży Haendae czy Gwangalli.

Cena programu za 1 tydzień

Kurs j. koreańskiego

Intensive Korean25h/tydz.15h/tydz.
1 – 9 tygodni1122,00 zł858,00 zł
10 – 19 tygodni1090,00 zł825,00 zł
20 – 25 tygodni1056,00 zł792,00 zł
26 -29 tygodni 1045,00 zł785,00 zł
30+ tygodni1023,00 zł760,00 zł

Zakwaterowanie

SeulBusan
Homestay (half board) / tydz.1250,00 zł1250,00 zł
Homestay (B&B) / tydz.970,00 zł970,00 zł
Mini Studio (single room) / tydz.600,00 zł510,00 zł
Student residence (single room) / noc250,00 zł190,00 zł
Student residence (twin room) / noc 150,00 zł125,00 zł
SeulBusan
Rezerwacja zakwaterowania660,00 zł660,00 zł
Sprzątanie (mini studio lub student residence)265,00 zł265,00 zł
Depozyt (student residence)660,00 zł660,00 zł

Inne opłaty

Opłata wpisowa660,00 zł
Opłata za materiały edukacyjne35,00 zł

Dowiedz się więcej pisząc na adres: biuro@perfect.wroc.pl, dzwoniąc pod nr 601 762308 lub wysyłając poniższy formularz kontaktowy:

Szkoła średnia za granicą. Nabór na nowy rok szkolny (możliwe też wyjazdy jeszcze w tym roku szkolnym)!

O nas

Pobierz broszurę!