Nauka w UK

Nauka w UK to duże wyróżnienie dla ucznia. Musi on spełnić kryteria akademickie i językowe. Po ukończeniu szkoły może starać się o przyjęcie na prestiżowe brytyjskie i światowe uczelnie. Kandydaci muszą spełniać określone warunki i wysokie standardy jeśli chodzi o zachowanie. Muszą także przystosować się do życia w nowej rodzinie lub w akademiku.

 

Nauka w UK

 

Nauka w UK – ścieżki:

Uczniowie mogą pojechać do Wielkiej Brytanii na rok wymiany, by nauczyć się języka i poznać brytyjską kulturę, lub wybrać jedną z następujących ścieżek edukacyjnych:

Pre-A level

Pre-A level, czyli roczny program, który przygotowuje do dwuletniej nauki na poziomie A-level lub do rocznego programu International Access to University.

A-level

A-level – dwuletni program to General Certificate of Education – certyfikat uznawany przez brytyjskie uczelnie, realizowany podczas dwóch ostatnich lat szkoły średniej. Uczniowie wybierają przedmioty do realizacji oraz szlifują znajomość języka angielskiego (ESL) i przygotowują do testu IELTS.

International Access to University

Ukończenie brytyjskiej szkoły średniej jest możliwe już po roku udziału w programie. Jest on droższy i bardziej intensywny.

Program IB

Program IB realizowanie programu matury międzynarodowej IB pozwala na uznawanego na całym świecie certyfikatu i możliwość kontynuacji studiów niemal w każdym kraju świata. Program trwa dla lata.

Skontaktuj się nami po więcej szczegółowych informacji!

 

Nabór na rok szkolny 2018/2019!

O nas

Blog

Pobierz broszurę!